Верифікований профіль
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
1
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 місяць тому

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 47 500 $
    534 $/м²

    Вокзальна, 20

    торгівельне приміщення
    89 м²
    1 міс. тому
    Продам (Здам) Приміщення діючого магазину с.Шевченкове ст.Бобрик.Приміщення цегляне має торговий зал.складське приміщення.Є приміщення офісного призначення 1 кімн.с/вузол..Земельна ділянка 5 соток на якій можна побудувати окрему будівлю кофейню .Також розглядаємо варіант аренди приміщення Можливі варіанти оренди : - Магазин промислової чи будівельної групи (ЄВА, Аврора) - Відділення поштового оператора (Нова пошта) - Магазин продуктової групи (Фора, АТБ) Умови оренди: - Вартість оренди всього магазину з підсобними приміщеннями — 20 000 грн/міс. - Місце дуже хороше поряд ЖД Вокзал. Ціна договірна.[телефон приховано]
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.